-5%Плиткоріз ручний BIHUI KING 1350 мм монорейковий (під ріжучий ролик 22x6x6мм) (TCK1300)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TCK1300
19 473,68 ₴
18 500 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 328-94-70
- +380 (95) 031-80-99
Плиткоріз ручний BIHUI KING 1350 мм монорейковий (під ріжучий ролик 22x6x6мм) (TCK1300)
Лазерна точність
Зелений лазерний промінь забезпечує ідеальну видимість лінії різу навіть при яскравому освітленні.
Магнітна лапка
Магнітне поглинання та пристрій швидкого вивільнення забезпечують максимальну швидкість розділення плитки.
Монорейкова система
Потужна напрямна зі сталі гарантує плавний хід каретки та відсутність прогинів під час роботи.
Особливості моделі:
-
Регульована вимірювальна лінійка
-
Ергономічна рукоятка з налаштуванням комфорту
-
Транспортувальні колеса та міцна ручка
-
Бічні опори для роботи з великим форматом
-
Висока жорсткість конструкції
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-
Довжина різу - 1350 мм
-
Різ по діагоналі - 900 x 900 мм
-
Товщина плитки - 6 – 20 мм
-
Сила розділення - 1000 кг
-
Ріжучий ролик - 22x6x6мм (карбід вольфраму)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 5 мм |
| Максимальна довжина різу | 1350 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 18 500 ₴





