Отзывы о компании "PROFIMAG"
- Алексей П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- игорь с.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталия Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Немає гарантії від слова взагалі!!! Взагалі!!! Це не 500грн, що можна ще посміятися, а тут сума немаленька. В мене одні емоції, потрібно було до роботи щоб був інтернет, один негатив. Присилають не все що в описі. при включені на заряджання станція почала роздряджатися. На кого розрахований товар?? що люди оглядати не будуть?
- Комментарий продавца
Шановний клієнте, по-перше, гарантія є, 3 місяці, як вказано в описі товару.
По-друге, у зарядних станцій, при першій зарядці, є така особливість, що показники першого заряду, спочатку, можуть видавати не точні показники.
Те, що ви потримали її на зарядці 10 хвилин, цього недостатньо.
Але, якби дійсно з товаром щось було б не так, його завжди можна повернути або обміняти, брак, нажаль, буває всюди. Навіть завод Mercedes іноді робить брак.
Товар розрахований на людей, які це все розуміють і вміють адекватно сприймати навколишню інформацію. - Наталия
В слілуючий раз буду записувати розмову з продавцем, щоб тут не писали неправду. Адекватно сприймати обман мабуть ви маєте на увазі?? Як добре що за товар не було проплачено наперед, бо я так розумію вся інформація була б перекручена і у випадку несправності я б отримала за 8000.00 грн якийсь китайський металолом. Інформація повинна бути правдива, опис не відповідає дійсності! І до речі ціна теж
- Наталия
Але іменно ця станція працювала некоректно, я вже описала проблему в попередньому коментарі. А ваші товариши з тех.відділу посміялися - яка автомобільна зарядка такого не може бути, але в комплектації написано що є. Який там заряд падає, то ви багато включили. Нічого не включали, а навпаки заряджалася станція. Тобто ви прислали не всю комплектацію, не справну станцію ще й пишете що я неадекватно сприймаю інформацію. Повірте маю досвід покупок в промі, були питання і завжди все вирішувалося. Без обману і неадекватності.
- Наталия
Я вірю що якийсь процент цього китайського фуфла працює нормально, але іменно мені прислали несправну. І ви ще піднімаєте ціну на цей металолом, і це при тому що української сертифікації немає
- Комментарий продавца
- Игорь М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Василь К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- ПокупательСделка на маркетплейсе Prom.ua
- игорь с.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Виталий Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
